Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MARTEX istnieje  od 1994 roku.


Firma znajduje się w Milanówku 30 km od Warszawy. Główną stosowaną przez nas technologią jest termoformowanie różnego rodzaju tworzyw sztucznych, produkcja form oraz produkcja kompletnych, przygotowanych do montażu elektroniki, obudów. W tej gałęzi rynku jesteśmy jedną z najstarszych firm w Polsce. Wieloletni rozwój i inwestycje dają nam przewagę w postaci dużego i nowoczesnego parku maszyn oraz niewymiernego doświadczenia.

Firma Martex powstała w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb klientów związanych z produkcją obudów, osłon maszyn i elementów reklamowych. Naszym założeniem jest wytwarzanie produktów o najwyższej jakości w przystępnej cenie. Ważnym dla nas elementem jest szybkie reagowanie na potrzeby każdego klienta.

Na przestrzeni wielu lat takie działanie okazało się skuteczne i procentuje szerokim gronem wieloletnich odbiorców z różnych gałęzi rynku. Sukcesy i dobrą markę firmy zawdzięczamy uczciwej i pełnej szacunku postawie wobec Państwa oraz ciękiej pracy i nastawieniu na ciągły rozwój.

Nasi wykwalifikowani pracownicy są zawsze gotowi do pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących naszej branży oraz udzielą odpowiedzi na wszystkie związane z nią pytania.


Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.


POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ MARTEX - KLIKNIJ TU